Vyberte stránku

Kolektivní cvičení

INDOOR CYCLING

Vysoce intenzivní cvičení na stacionárních kolech značky TOMAHAWK za doprovodu emotivně laděné hudby. Posílí se a vytvaruje hlavně oblast hýždí, zbavíte se celulitidy a Vaše kondice se po několika hodinách viditelně zlepší. Jízda je navíc zefektivněna o posilovací prvky na horní část těla. Indoor cycling Vás dostane do varu a dokonale se zbavíte Vašich nahromaděných starostí. Celou hodinou Vás bude provázet profi instruktor.

POWERAEROBIC

Cvičí se aerobní sestava zaměřená hlavně na zpevnění jednotlivých částí těla, zejména těch svalů, které jsou „vidět“, čímž je cvičení atraktivní. Formují se hlavně problémové partie např.oblast hýždí, břicha, ale také paží. Dbá se při tom na vyrovnávání disbalancí.

ZUMBA

Zumba je nový dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko amerických tanců. Využívá základní kroky SALSY,REGGAETONU,MERENGUE a CUMBIE. Zumba je založena na principu přerušovaného cardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

AEROBIC

Nejen tvaruje Vaši postavu a zvyšuje fyzickou kondici, ale též významně přispívá k celkovému tělesnému a duševnímu zdraví. Obsahuje základní kroky, které se postupně spojují do sestav.

BODYSTYLING

Toto cvičení je zaměřené především na rovnoměrné posílení hlavních svalových skupin celého těla a tím formování celé postavy. Sestavy jsou jednoduché, spojené do nenáročných choreografií. Důraz se klade též na tempo, aby se zvyšovala tělesná vytrvalost.

CVIČENÍ S DĚTMI

Provedeme děti a jejich rodiče veselou a hravou hodinou. Děti získávají vztah k hudbě a pohybu také pomocí jednoduchých hudebních nástrojů. Cvičí a tančí rodiče i děti. Jedná se o pohybovou spolupráci, čímž se také prohlubuje vztah mezi rodičem a dítětem.

CARDIOAEROBIC

Cvičí se aerobní sestava, která obsahuje základní kroky opakující se vícekrát za sebou, vazby mezi cviky jsou jednoduché, důraz se klade hlavně na tempo. Tento druh zatížení vede ke zlepšení dýchacího a oběhového systému a výrazně se při něm spaluje tuková vrstva.

POWERJÓGA

Je to styl cvičení, kombinující pozice jógy a strečinku. Je určena k protahování, uvolňování a posilování určitých svalových skupin. Je založená na pravidelném opakování základních jógových pozic v dynamickém sledu. Ovlivňuje nejenom tělo, ale i psychiku. Tato hodina je vedena absolventkou konzervatoře.

FIT BOX

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvynut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

STEPAEROBIC

Jedná se o zátěžovou formu aerobicu, za použití stupínku „stepu“. Hlavním cílem je působit na určené svaly tak, aby se dosáhlo jejich optimálního zpevnění a zvýšila se tak jejich pracovní kapacity, která zabezpečuje lepší fungování motoriky a zlepšuje celkovou koordinaci pohybů.

DANCEJÓGA

Vychází z taneční techniky americké tanečnice, choreografky a pedagožky Marthy Graham. Je to speciální cvičení, které vede k protažení zkrácených svalů, k celkovému zpevnění těla, ke zlepšení koordinace rukou a nohou a k zvětšení pohybového rozsahu. Je to základ všech moderních tanců a výborný způsob, jak se naučit „hýbat“. Tato hodina je též vedena absolventkou konzervatoře, (na tuto hodinu si neberte obuv).